DANIŞMANLIK

Görünüşünüz, yaInızca kaIpten bakabildiğinizde berraklaşır. Dışarı bakanIar düş kurar, içe bakanIar uyanış yaşar.
Carl Gustav Jung
Astroloji öğrencisine…
Öncelikle, Yaradan’ı düşün ve takdir et ve ona müteşekkir ol; mütevazılığını kaybetme; ve ne kadar derin ve üstün olursa olsun, hiç bir bilginin aklını başından alıp, hem gökteki hem yeryüzündeki herşeyi düzenleyen ve yöneten İlahi Gücü göz ardı etmene yol açmasına izin verme. Aksine, bilgin arttıkça, yüce Tanrı’nın gücünü ve bilgeliğini daha da fazla takdir et ve kendini Tanrı’nın lütfunu hak etmeye ada; ne kadar iman edersen, kendinden o kadar emin olacaksın; ve tanrıya ne kadar yakınlaşırsan, o kadar saf yargılarda bulunacaksın. Kibirden ve kendini beğenmişlikten uzak dur ve akılsız yaratıkların Tanrı’ya itaat etmedikleri, kendi mantıklarına ve tutkularına göre hareket ettikleri ya da mantıksız isteklerini Tanrı’nın iradesine teslim etmedikleri o eski zamanları hatırla. Ah ne yazık! Günahkârlık her yeri sardığında ve insanlar duygularına teslim olup, mantıklarını terk ettiklerinde, her yaratık, canlı ve zararlı şey asileşti ve Tanrı’nın emrine uymaz hale geldi. Sen Tanrı için ve onun prensipleri için dimdik dur; sonra da kendi asaletini düşün; yaratılan her şey, hem şimdikiler hem de gelecektekiler, bu amaca hizmet etmek için yaratılır. Tanrı bu amaç doğrultusunda insanda vücüt buldu: Tanrı sana ne ayrıcalıklar, haklar ve menfaatler sağladı? Sen derin düşüncelerinle yıldızların hareketlerini ve kadrini idrak edensin; Meleklerle konuşansın; tüm yaratıkları yöneten ve tüm şeytani güçlere boyun eğdiren Tanrı’nın takdirini kazanansın. Öyleyse, günahkârlığa kapılıp doğanı mahvetme ya da kendini böylesi nimetlere layık olmayacak hale düşürme, ya da bir kaç kusurlu zevk uğruna, Tanrı’nın korkusu aracılığıyla, sana bahşettiği yüce güç, zafer ve kutsallıktan mahrum kalma.
Tanrı’yı ve Tanrı’nın kulu olarak kendini düşündün; şimdi sana kendi başına uygulaman için vereceğim öğütleri kavra. Her gün gökyüzüyle irtibata geçtiğin, zihnini ilahi varlığın imgesine göre eğit ve biçimlendir; tüm erdem lütuflarını öğren ; bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi ol; insancıl, nazik, sevecen ol; insanlar sana rahatça ulaşabilsinler; zavallı insanları sert bir yargıyla korkutup üzme; böylesi durumlarda kaderlerini kademe kademe ögrenmelerine imkan tanı; Tanrı’nın onlar hakkındaki yargılarını değiştirmesi için, bu insanları Tanrı’nın çağrısına yönelt; alçakgönüllü ol; eğitimli, uygar, ağırbaşlı insanlarla ilişki kur; başkaların varlıklarına göz dikme; fakirlere para ver hem de bedava yargıda bulun; hiç bir dünyevi zenginliğin seni hatalı yargılara sürüklemesine ya da sanatın olan bu ilahi bilime gölge düşürmesine izin verme. İyi insanları sev; bu sanatı icra eden insanları takdir et. Genel kanıyla ters düşebilecek yargılarda bulunmaktan çekinme. Kendine uygun bir eş seç; çok sayıda arkadaşın olmasından neşe duy; mahkemelerden ve anlaşmazlıklardan uzak dur; aşırıya kaçma ve her bilimi öğrenmeye kalkışma; inançlı ve karalı ol; inancına bağlı kal ve dostun da olsa düşmanın da olsa kimsenin sırlarını ortaya dökme. Herkese iyi yaşamalarını öğütle; sen de insanlara iyi örnek ol; dönemin modasına kapılma; anavatanını sev, düşmanın bile olsa kimseyi azarlama; hakkında kötü konuşulsa bile sinirlenme; Tanrı hiç bir günahı cezasız bırakmaz; tüm kötülüklerin öcünü alır.
– William Lilly –
1647

İnsan dünyaya belli ki bir amaç için gelir. Ve gelir gelmezde başlar aile içerisinde mücadele vermeye. Anne, baba, kardeş, akraba ve dış dünya derken ruh esasında inanılmaz bir yolculuğa çıkmıştır. Ne kadar potansiyele sahibiz? Sahip olduğumuz yeteneklerimizi biliyor muyuz? Gücümüzü iyi değerlendirebiliyor muyuz? Doğum anında bize hediye edilen gezegenlerin Natal yerleşimleri ve külli irademiz ve transitler ile açığa çıkan cüzzi irade ile şekillenen, üzülmemize, çıkmazlara girmemize bazende zirvelere ulaşmamıza vesile o gezegenler rehber niteliğinde kullanılmalıdır. Rehberiniz olarak beni seçtiğiniz için teşekkür ederim. Bir insan doya doya neden sevilemez? Neden evlenemez? Neden aşık olamaz? Neden fiziksel çekiciliği yoktur? Neden cinsel zevklerden mahrumdur? Neden çocuğu olmaz? Neden iffetsizdir? Neden başka kadın ya da erkeklerle ilişki duyma arzusu taşır? Neden dul kalır? Neden kariyerinin tam zirvesinden mesleğinde düşüş yaşar? Neden kronik rahatsızlıklarla mücadele eder? Neden zayıftır? Neden kiloludur? Neden büyüye maruz kalır? Neden büyüye baş vurur? Bilinç altı neden platonik ilişkilere sahnedir? Neden cinselliği sadece rüyalarında yaşar?
Vedic bunları açıklıyor biliyor musunuz? Bunları açıklamak Allah’ın lisanını çözmek gibi yani kaderin şifrelerini. Fakat Allah bu yetiyi her kuluna vermiyor.

Danışmanlık hizmetim hakkında çok merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını burada bulabilirsiniz.

1.) Bireysel Danışmanlık, haritanın tamamı, kaderinizin yorumlanması (ortalama 1 saat) sürmektedir. Duygusal beraberliklerin, evliliklerin, ortaklıkların, aile içi ilişkilerin-örneğin baba-çocuk veya anne-çocuk arasındaki ilişkisi irdelenir.

2.) Bunun için mutlaka doğum tarihiniz net bilinmelidir. Doğum tarihi bilinmeyen kişiler için hesaplama asla yapılmamaktadır. Yaparım diyen kişinin ilminden şüphe duymalısınız.

3.) Doğum yeri net bilinmelidir.

4.) Doğum saati net bilinmelidir. Doğum saati hiç bilinmeyen kişiler için rektifikasyon yapılarak doğum saati bulunur. Doğum saatiniz bilinmiyorsa, yaklaşık olarak bilinen saatin yanı sıra, hayatınızdaki dönüm noktası niteliğindeki olayları tam tarihleriyle beraber bana yazmanız gerekir. Mesela önemli yer değiştirmeler, taşınmalar, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, ciddi ameliyat ve kazalar varsa tarihlerini yazabilirsiniz. Ayrıca anne-baba vefatı, doğum saati tespitinde çok net zamanlamalar verir. Rektifikasyon doğum saati tespiti ücreti 250 tl’dir.

5.) İlişki Analizi (kompozit+snastry haritaları) iki kişi üzerinden hazırlanır. Her iki bireyin kadın ve erkek doğum tarihleri ve saatleri bilinmelidir.

6.) Bireysel anlamda kariyer, evlilik, gelecek tahmini yorumlanır. Bunun haricinde yıllık Tajaka (Güneş solar) analizi yapılır. Böyle bir analizde birey o yıl başına gelebilecek olası mümkün durumlardan haberdar olur. bir yıllık Tajaka haritası 12 aya bölünerek ayrı ayrı yorumlanır. (Ortalama süresi 1 saat)

7.) Tüm bu Danışmanlık hizmetlerini telefon ile alabilirsiniz. Yüz yüze Danışmanlık hizmeti verilmemektedir. Sizler görüşmeyi kayıt altına alabilirsiniz.

8.) Genel analiz Danışmanlık hizmet bedeli 500 tl’dir.

Vedic Danışmanlık hizmetinde kişinin karakteristik özelliğinin yanısıra yaşam sahnesinde karşılacağı dış etkenler, zorluklar ve bu zor süreçlerin ne zaman biteceğini öğrenme şansını yakalarsınız. Engeller ve fırsatlar hakkında bilgilenmek sizlerin iradesi ile verilecek kararlarda farkındalığınızı arttıracaktır.

Yıldız haritanızı okurken sadece Vedic Astrology üzerinden Rasi, Navamsa ve Tajaka haritalarını kullanmaktayım.
Bilgi almak ve randevu talep için iletişim:

Ayşen Tok

0(266)373 91 81

0(266)373 00 18

0(534)563 72 72