DANIŞMANLIK

Görünüşünüz, yaInızca kaIpten bakabildiğinizde berraklaşır. Dışarı bakanIar düş kurar, içe bakanIar uyanış yaşar.
Carl Gustav Jung

İnsan dünyaya belli ki bir amaç için gelir. Ve gelir gelmezde başlar aile içerisinde mücadele vermeye. Anne, baba, kardeş, akraba ve dış dünya derken ruh esasında inanılmaz bir yolculuğa çıkmıştır. Ne kadar potansiyele sahibiz? Sahip olduğumuz yeteneklerimizi biliyor muyuz? Gücümüzü iyi değerlendirebiliyor muyuz? Doğum anında bize hediye edilen gezegenlerin Natal yerleşimleri ve külli irademiz ve transitler ile açığa çıkan cüzzi irade ile şekillenen, üzülmemize, çıkmazlara girmemize bazende zirvelere ulaşmamıza vesile o gezegenler rehber niteliğinde kullanılmalıdır. Rehberiniz olarak beni seçtiğiniz için teşekkür ederim. Bir insan doya doya neden sevilemez? Neden evlenemez? Neden aşık olamaz? Neden fiziksel çekiciliği yoktur? Neden cinsel zevklerden mahrumdur? Neden çocuğu olmaz? Neden iffetsizdir? Neden başka kadın ya da erkeklerle ilişki duyma arzusu taşır? Neden dul kalır? Neden kariyerinin tam zirvesinden mesleğinde düşüş yaşar? Neden kronik rahatsızlıklarla mücadele eder? Neden zayıftır? Neden kiloludur? Neden büyüye maruz kalır? Neden büyüye baş vurur? Bilinç altı neden platonik ilişkilere sahnedir? Neden cinselliği sadece rüyalarında yaşar?

Vedic bunları açıklıyor biliyor musunuz? Bunları açıklamak Allah’ın lisanını çözmek gibi yani kaderin şifrelerini. Fakat Allah bu yetiyi her kuluna vermiyor.

Danışmanlık hizmetim hakkında çok merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını burada bulabilirsiniz.

1.) Bireysel Danışmanlık, genel analiz, haritanın tamamı, kaderinizin yorumlanması (ortalama 30-40 dakika) sürmektedir. Duygusal beraberliklerin, evliliklerin, ortaklıkların, aile içi ilişkilerin-örneğin baba-çocuk veya anne-çocuk arasındaki ilişkisi irdelenir. Hizmet bedeli 1.500tl’dir.

2.) Bunun için mutlaka doğum tarihiniz net bilinmelidir. Doğum tarihi bilinmeyen kişiler için hesaplama asla yapılmamaktadır. Yaparım diyen kişinin ilminden şüphe duymalısınız.

3.) Doğum yeri net bilinmelidir.

4.) Doğum saati net bilinmelidir. Doğum saati hiç bilinmeyen kişiler için rektifikasyon yapılarak doğum saati bulunur. Doğum saatiniz bilinmiyorsa, yaklaşık olarak bilinen saatin yanı sıra, hayatınızdaki dönüm noktası niteliğindeki olayları tam tarihleriyle beraber bana yazmanız gerekir. Mesela önemli yer değiştirmeler, taşınmalar, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, ciddi ameliyat ve kazalar varsa tarihlerini yazabilirsiniz. Ayrıca anne-baba vefatı, doğum saati tespitinde çok net zamanlamalar verir. Rektifikasyon doğum saati tespiti ücreti 350tl’dir.

5.) İlişki Analizi (kompozit+snastry haritaları) iki kişi üzerinden hazırlanır. Her iki bireyin kadın ve erkek doğum tarihleri ve saatleri bilinmelidir. İlişkinin gidişatı, çiftlerin birbirini tamamlayan ve eksik bırakan yönlerini tarif eder. İlişki analizi hizmet bedeli 1.500tl’dir.

6.) Bireysel anlamda kariyer, evlilik, gelecek tahmini yorumlanır. Bunun haricinde yıllık Tajaka (Güneş solar) analizi yapılır. Böyle bir analizde birey o yıl başına gelebilecek olası mümkün durumlardan haberdar olur. Bir yıllık Tajaka haritası 12 aya bölünerek ayrı ayrı yorumlanır. (Ortalama süresi 1 saat) Danışmanlık hizmet bedeli 4.200tl’dir. Her ay görüşme yapılır. Her ay doğum gününde ki randevunuz Ayşen hanım tarafından yenilenecektir. Bu seçenek ile Ayşen hanım’la 12 ay süresince görüşme şansı yakalarken tüm yılın aylık yorumunu unutma ihtimaliniz de olmamaktadır. Ay’lık böldüğünüz de 350tl karşılığı benden bir aylık yorum alma şansınız oluşmaktadır.

7.) Tüm bu Danışmanlık hizmetlerini telefon ile alabilirsiniz. Yüz yüze Danışmanlık hizmeti verilmemektedir. Sizler görüşmeyi kayıt altına alabilirsiniz.

8.) Genel Danışmanlık hizmeti harici bir kişi kendi haritası ve hayatına yönelik transitlerin yorumlandığı ve 3 soru danışmanlığı başlığı altında hizmet alabilir. Ücreti: 1.000tl’dir. Bunun içinde doğum bilgileri net bilinmelidir. Sorular sadece bir kişiye yönelik olacaktır. Görüşme süresi 15 dakika civarındadır. Mevcut transitlerin yorumlanmasından sonra birey sorusunu sorabilir.

9.) Tek soru Danışmanlık hizmet bedeli 350tl’dir. Görüşme 10 dakikadır.

10.) Vedik astroloji Batı astrolojisinden farklıdır. Lagna (Yükselen) ve Ay konumuna göre tespit yapılır. Vedik Rasi ve Navamsa haritalarınızı öğrenmek, 50tl’dir. Size haritanız ve içerisinden geçmekte olduğunuz Dasa evreniz bildirilir.

11.) Ödeme dekontunuzu ibraz ettikten sonra 7 iş günü içerisinde Ayşen hanım kendisi sizi arayarak randevunuzu vermektedir.

Vedic Danışmanlık hizmetinde kişinin karakteristik özelliğinin yanısıra yaşam sahnesinde karşılacağı dış etkenler, zorluklar ve bu zor süreçlerin ne zaman biteceğini öğrenme şansını yakalarsınız. Engeller ve fırsatlar hakkında bilgilenmek sizlerin iradesi ile verilecek kararlarda farkındalığınızı arttıracaktır.

Yıldız haritanızı okurken sadece Vedic Astrology üzerinden Rasi, Navamsa ve Tajaka haritalarını kullanmaktayım.

Bilgi almak ve randevu talep için iletişim:

Ayşen Tok

0(534)563 72 72

 

error: Content is protected !!