DANIŞMANLIK

Danışmanlık hizmetim hakkında çok merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını burada bulabilirsiniz.

1.) Bireysel Danışmanlık, genel analiz, harita sahibinin, haritasının tamamı, kaderinizin yorumlanması (ortalama 30 dakika) sürmektedir. Duygusal beraberliklerin, evliliklerin, ortaklıkların, aile içi ilişkilerin-örneğin baba-çocuk veya anne-çocuk arasındaki ilişkisi irdelenir. Hizmet bedeli 6.000 tl’dir. Analiz bir kişiye aittir. Hemen görüşmek isteyenler için (15 iş günü içinde) Ücret bedeli 7.000tl’dir. Hafta sonu ve akşam seansları ekstra 1.000tl karşılığındadır. Çalışma saatleri hafta içi saat 10:00-15:00 zaman aralığındadır.

2.) Bunun için mutlaka doğum tarihiniz net bilinmelidir. Doğum tarihi bilinmeyen kişiler için hesaplama asla yapılmamaktadır. Yaparım diyen kişinin ilminden şüphe duymalısınız. Doğum yeri net bilinmelidir. Doğum saati net bilinmelidir. Doğum saati hiç bilinmeyen kişiler için rektifikasyon yapılarak doğum saati bulunur. Doğum saatiniz bilinmiyorsa, yaklaşık olarak bilinen saatin yanı sıra, hayatınızdaki dönüm noktası niteliğindeki olayları tam tarihleriyle beraber bana yazmanız gerekir. Mesela önemli yer değiştirmeler, taşınmalar, evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, ciddi ameliyat ve kazalar varsa tarihlerini yazabilirsiniz. Ayrıca anne-baba vefatı, doğum saati tespitinde çok net zamanlamalar verir. Rektifikasyon doğum saati tespiti ücreti 1.500tl’dir.

3.) Her sene doğum gününüzde o yılın başınıza neler getireceğini, yılın yönetici gezegenini, yılın ana konularını, yıl içerisinde yaşanılacak Ay ve Güneş tutulmalarının yaşamınızdaki etkilerini öğrenebilirsiniz. Doğum bilgileriniz net olmalıdır. Hizmet bedeli 6.000tl.

4.) İlişki Analizi (kompozit+snastry haritaları) iki kişi üzerinden hazırlanır. Her iki bireyin kadın ve erkek doğum tarihleri ve saatleri bilinmelidir. İlişkinin gidişatı, çiftlerin birbirini tamamlayan ve eksik bırakan yönlerini tarif eder. İlişki analizi hizmet bedeli 6.000tl’dir. Vip olarak 7.000tl’dir.(15 iş gününde hizmet alırsınız.)

5.) O yılın transitleri dahilinde, kariyer, evlilik, maddi ve gelecek tahmini yorumlanır. Bunun haricinde yıllık Tajaka (Güneş solar) analizi yapılır. Böyle bir analizde birey o yıl başına gelebilecek olası mümkün durumlardan haberdar olur. Bir yıllık Tajaka haritası 12 aya bölünerek ayrı ayrı yorumlanır. (Ortalama süresi 15 dakikadır) Danışmanlık hizmet bedeli 20.000tl’dir. Her ay görüşme yapılır. Her ay doğum gününde ki randevunuz Ayşen hanım tarafından yenilenecektir. Bu seçenek ile Ayşen hanım’la 12 ay süresince görüşme şansı yakalarken tüm yılın aylık yorumunu unutma ihtimaliniz de olmamaktadır.

6.) Tüm bu Danışmanlık hizmetlerini telefon ile alabilirsiniz. Yüz yüze Danışmanlık hizmeti verilmemektedir.

7.) Genel Danışmanlık hizmeti harici bir kişi kendi haritası ve hayatına yönelik transitlerin yorumlandığı ve 3 soru danışmanlığı başlığı altında hizmet alabilir. Ücreti: 5.000tl’dir. Bunun içinde doğum bilgileri net bilinmelidir. Sorular sadece bir kişiye yönelik olacaktır. Görüşme süresi 15 dakika civarındadır. Mevcut transitlerin yorumlanmasından sonra birey sorusunu sorabilir. Vip seçildiği takdirde 6.000tl’dir. (15 iş gününde görüşme sağlanır.)

8.) Tek soru Danışmanlık hizmet bedeli 1.500tl’dir. Görüşme 5-10 dakikadır. İlişki, evlilik konulu sorular dahil değildir. Finansal astroloji piyasalar hakkında seans ücreti 1.250tl’dir. Borsada hisse senedi olan şirketler hakkında fikir beyanı, tek şirket için 500tl’dir. Tek  soru vip hizmet bedeli (15 iş günü görüşmeli 2.000tl’dir.) İlişki soruları iki kişi üzerinden yanıtlanır ve ilişki tek soru 3.000tl’dir. Vip olarak ilişki tek soru 3.500tl’dir. (15 iş gününde hizmet alınır.)

9.) Vedik astroloji Batı astrolojisinden farklıdır. Lagna (Yükselen) ve Ay konumuna göre tespit yapılır. Vedik Rasi ve Navamsa haritalarınızı öğrenmek, 500tl’dir. Size haritanız ve içerisinden geçmekte olduğunuz Dasa evreniz bildirilir.

10.) Ödeme dekontunuzu ibraz ettikten sonra 15 iş günü içerisinde Ayşen hanım kendisi sizi arayarak randevunuzu vermektedir.

11.) Görüşmelerde konuşulanlar, gizlilik ilkesi çerçevesinde Astrolog ile danışan arasında kalır. Danışmanlıktan memnun kalınmaması durumunda hizmet bedeli iadesi söz konusu değildir. Astroloji danışmanlığı lüks bir durumdur, mecburi değildir. Satın alınan bir mal değildir. Satın alınan ruhaniyet ağırlıklı doğum haritanıza yönelik yapılan yorumdur. Astrolog sizin kaderinizi yorumlamakla mükelleftir, bozuk giden hayatınızı değiştiremez!

Vedic Danışmanlık hizmetinde kişinin karakteristik özelliğinin yanı sıra yaşam sahnesinde karşılaşacağı dış etkenler, zorluklar ve bu zor süreçlerin ne zaman biteceğini öğrenme şansını yakalarsınız. Engeller ve fırsatlar hakkında bilgilenmek sizlerin iradesi ile verilecek kararlarda farkındalığınızı arttıracaktır.

Yıldız haritanızı okurken sadece Vedic Astrology üzerinden Rasi, Navamsa ve Tajaka haritalarını kullanmaktayım.

Bilgi almak ve randevu talep için iletişim:

Ayşen Tok

0 (534) 563 72 72

0 (536) 241 42 43