Denizden Gelecek Ölüm!

 

Balık zehirleme belirtileri kısa sürede ortaya çıkıyor

“Balık alerjileri, sindirimi takiben en erken 2 dakikada ortaya çıkabilir. Deniz ürünleri alerjilerinin belirtileri de genellikle 1 saat içinde ortaya çıkar. İnsanlarda deniz ürünleri anafilaktik şoka sebep

olabilir. Bazı bakteriler orkinos, uskumru, palamut gibi balık türlerinde toksin oluşturur. Bu balıkların yenmesiyle balık zehirlenmesi meydana gelir.

Peki, balık zehirlemesinin belirtileri nelerdir

– Şiddetli bulantı ,

– Kusma ,

– Ateş yükselmesi ,

– Titreme ,

– Baygınlık ,

– Karın Ağrısı ,

– Mide krampı ,

– Bitkinlik, ve  Baş dönmesidir.

Ağır vakalarda ise:

– Şok hali

– Kas krampları görülür.

Belirtiler insanın bünyesine göre değişiyor. Bu belirtilerin hemen hepsi ya da biri olabilir.

ALINTI

Hepimizi bekleyen son ölüm her ne kadar korku dolu olsada sevdiklerimizden ayrılmak istemesek de. Ötesinde köy olmayan köy her gün yaklaştığımız, dönüş bileti satılmayan yolculuk. Bazen davetsiz bir misafir ölüm. Nereden geleceği meçhul olan sizlere göre, bizlere göre ise yıldızlar gösteriyor, herkes okumasını bilmiyor o ayrı konu. Tek gerçek belkide, tek ve en gerçek şu yalan dünyada. Gözlerin kapanıp, gönüllerin başka boyutları görmeye başladığı yer ölüm. Uykuda öyle değil mi? Haziran ayından bu yana natal Ay konumumun üzerine T.Ketu yaklaşırken uykularım ve rüyalarım beni tarumar ediyor bunu bilmenizi istiyorum. Hani neredeyse kafama yeniden format attırmak isteyişim var. Öldükten sonra yeniden geleceğiz bu dünyaya mı yoksa yine başka bir evrene mi? Oyunun içinde ebe figürü ölüm, kurban figürü ise bize ait ve gün gelip saklandığımız yerde bizi bulacak olan ÖLÜM geliyor! BALIK değerli bir besin olarak yediğimiz ve yemekten vazgeçmeyeceğimiz en güzel canlı türü. Türk Halkı’nın tabiridir. ”Denizden babam çıksa yerim” sözü uzunca bir süre T.Satürn Akrep burcundan ayrılıncaya kadar rafa kaldırılmalı Balık tüketimi. Balık etinin son derece protein yönünden zengin ve ucuz olması cazip kılıyor tüketimini de. Sudan gelecek ölüm ve hayvanlar sebep olacak virüsü onlar yayacak. Sonra kan ve sonra cinsellik. Ülke Natal haritasında halen Akrep burcunda seyir eden gezegen su yolu ile ölümü getirecek. 2016 yılında yanına yerleşecek Mars ile birlikte cinsellik ve kan yolu ile bulaşacak başka bir virüsle tanışacağız. 14 Eylül 2015 tarihinde yılın son, Aslan burcunun son dekanantında yaşanılacak olan Güneş Tutulması kutsal yerleri, kiliseleri ve şehir eşkiyalarının yağma edeceği noktaları tetikleyecektir. Suya karışan sanayi atıklarının suyun kalitesini bozarak özellikle bakır, çinko ve civa  zehirlenmesine yol açtığının ve yağmur suları, suda kurşun birikimine sebep olduğu için kurşun zehirlenmesi meydana getiriyor. Sağlıklı beslenmek için beyaz et tüketimi kapsamında konuya küçük baş kümes hayvanları da girmekte. Neden önemli????? Ekonomik kayıplar. İhracatı olumsuz yönde etkilemeleri. Bilinçsiz kullanılan ilaçların kalıntı sorunu yaratmaları çevre kirliliği oluşturmaları antibiyotik direncini arttırmaları 🙁 ne yaptık bizler doğamıza?

T.Satürn halen 5.37 enlem değeri ile Anuradha Nakhastra da ilerliyor. Anuradha Satürn yönetiminde bir yıldızdır. Satürn henüz en zararlı olduğu ve Akrep evine yaklaşırken ilk 3 derece cups hizasında ki enerjinin dublesini üretmedi. Zaman zaman zararı hissetsek de Nakhastranın Pada değişimleri enerjiyi etkiliyor. Satürn için Mars yatağı başlı başına sorundur. Daha sonra ziyaret edeceği yani 16.40 dereceden sonra geçeceği Nakhastra ise Jyeshticha’dır. Yıldız Merkür yönetimindedir. Bu dilimde 4 Pada ziyaret edecek olan gezegen işte bu zaman diliminde hepimizin bam teline dokunacak. Süreç 2015 yılının Aralık ayı ile birlikte başlıyor. Şubat 2016 tarihi ile birlikte yanına alacağı Mars ve yine aralarında kare görünümün oluşacağı, Kova’ya yerleşecek Ketu, Aslan’a geçecek Rahu yani Ekliptik Düzlem inanın sanki intikam alırcasına çok zararlı çalışacak. Bu ülke de felaket üstüne felaket senaryoları üretmeye gerek yok! Gökyüzü oldukça öfkeli ve insanoğlundan intikam alacak.

Ülke natal haritasında 6.evin özel bir anlamı vardır. Bu süreç 2017 yılının son aylarına kadar devam edecek ve yine 2016 yılında Mars’ın da bu noktaya yerleşmesi yine uzunca bir sürede bu evde retro seyre geçecek olması durumları çok daha tehlikeli hale getirecektir zira Mars Akrep noktasında ölümcül güçle çalışır. T.Satürn Mundane haritada Ay ve Lagnaya göre 6.evdedir. Satürn 6.ev seyri ile Akrep su grubu olduğu için SU genel anlamda ölümü getirecek. ÖLÜM SU yolu ile gelebilir ve bu bir terörist saldırısı olabilir arkadaşlar! 6.ev; Kamusal alanda tüm işçi ve çalışanları, sendikalarımızı, çalışanlara hizmet eden toplu dernekleri, iş durumlarını, kamunun sağlığı, kamuya ve insanlığa hizmet veren sağlık kuruluşlarını, bulaşıcı hastalıkları, sağlık sektöründe çalışanları, lokantaları, yiyecek ve içecek sektörlerini, askeri ve güvenlik anlamında tüm personelleri, orduyu, polisi, donanma ve savaş gemileri, sahil güvenlik v.s. gibi bu evin inceleme alanına girerler. Ayrıca evcil hayvanlar ve küçükbaş hayvanlar bu evin konularındandır. T.Satürn bulunduğu alandan 3.7.ve 10.evlerle görünüm oluşturur. En etkili enerjiyi 12.eve aktarır. 3.ev; 8.ev oluyor. 7.ev 12.ev oluyor. 10.ev 2.ev oluyor. Hepsi Maraka evlerdir. 12. ev; Gizli düşmanlarımızı, gizli örgütleri, casusları, terör saldırısı kapsamında derin ve gizli yapılanmaları, şantajları, hırsızlıkları, suçluları, suikastleri, gümrük kaçakçılığını, uyuşturucuları, vatan hainlerini yansıtır. Ayrıca, işsizlik, grevler, sendika problemleri, hapishaneleri, hastaneleri, akıl hastaneleri, bakım evleri, yetimhaneler, klinikler, yardım kuruluşları, ülkelerin vizyonlarını, huzur evlerini, petrol kaynaklarını ve bu sektörde çalışanları, büyük baş hayvanlar bu evin bünyesinde incelenir.

Bu makale bu sitede kalacak. Ve bu öngörüyü ortaya atacak Batı Astroloğu olan kişilerinde yine bilimsel açıklama yapamayacaklarını varsayarak öngörümün çalınması halinde hukuki süreç başlatacağımında bilinmesini istiyorum. 

T.Satürn Yıldızıl Zodyakta Akrep seyrindedir. Yani tüm dünyada şu sıra Akrep noktasında bulunmakta. Fakat ülke Mundane haritalarının kuruluş tarihlerinde oluşan Lagna ve Ay konumları farklı olacağından bizim ülkemizde olduğu gibi T.Satürn 6.evden geçen bir çok ülke risk altındadır. Ülkemizin etrafı denizlerle çevrili ve her nokta tehlikeli! İthal balık, çiftlik balığı, somon balığı, konserve, dondurulmuş, dere, yada deniz sınıflandırmıyorum tüm BALIKLAR bu gruba dahil. Şehir şebekeleri bu belki bir terör saldırısı olacak ve suya mikrop karıştıracaklar! Lütfen herkes tedbirini alsın. Bunu 2014 yılının Aralık ayından bu yana Facebook hesabımda yazıyorum.

11953249_10153853112860101_3688585400603870376_n

Facebook hesabımda 26 Ağustos tarihinde yaptığım ”20-30 Ağustos tarihlerinde ormanlarımız, canımız, ciğerlerimiz tehlikededir. Magha Nakhastra ateşi körüklüyor.” Öngörüsü gerçekleşmiştir. Bununla birlikte SN Devlet büyükleri tedbirsiz kaldı. Yine 26 Ağustos tarihinde ”Suya ve denize dikkat! Ölüm gelecek” öngörüsü; Akdeniz gemi faciası ile netice almıştır.

Geçenlerde hesabımda şahsıma yapılan ”Fuat Avni’yi mi takip ediyorsunuz” ithamı son derece çirkindir. Bazı Astrologların ezberleri güzel mamafih sezgileri na tamam!. ASTROLOG ibaresi bir isim takıntısı değildir. ASTROLOG olmak bir mesleği icra etmek demekte değildir. Ruhsallığı ve derin bilgiyi içerisinde barındıran yıldız ilmini bazıları iyi icra edemedikleri gibi yine çamur atmakta sınır tanımıyorlar. Ne yaparsanız yapın!

Mühür kimdeyse SÜLEYMAN o’dur. 

Gelelim 1 Kasım 2015 seçim sonuçlarına. Hep söyledim söylemekten kaçınmıyorum. Sitemde de Tajaka bölümünde geçmiş yazılar mevcuttur. 7 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerde AKP 1.parti çıkacak dedim. 2.parti Chp oldu fakat her ortamda bana sorulan sorulara hep koalisyon hükümeti diye cevap verdim. Sadece ”8 Haziran sabahı konuşacağımız konu HDP’dir.” diye belirttim. Barajı aşmak şöyle dursun ortalığı yıkarak geliyorlar. 20 Ekim tarihinde duyacağımız şehit haberleri aniden kesilecek. Ve yine sandıktan koalisyon çıkacak. HDP 3.parti olacaktır. 2023 yılına kadar AKP yönetimi T.B.M.M’sinde yer almaya devam edecek. Eli kanlı saz çalan adam bugünün mazlumu yarının zalimi olma rolünü devir alacak. Sizlere yine bu konuyu detaylı yazacağım.

Balık ticareti yapan, Balık tutarak ekmeğini bu yolla kazanan esnaf arkadaşlarım lütfen bana kızmasınlar. Bu bir insanlık görevidir. Şayet bu bir ilimse bunu söylemek, sizlerle paylaşmak benim boyun borcumdur.

ÖLÜM GELİYOR! SUYA DİKKAT! DEPREM GELİYOR! (size zamanını söyleyeceğim, yön tayini ile birlikte)

Hürmetler

A.T