Sözlerim Meclisten İçeriye

RRR

Güç her şeyi fetheder ama zaferi kısa olur.
A. Lincoln

2011 Yılının Ekim Ayında bir yazı yazmıştım yazıyı yeni web siteme almadım okuyanlar hatırlayacaktır. CANLI BOMBA isimli. O yazımda Türkiye Natalına göre yaşanan ve 3.sü tekrar eden Satürn+Satürn kavuşumundan bahsetmiştim ve sonuçlarını maddeler halinde sıralamıştım. O makaleyi yeni siteme almadım.

a) Güney Doğu Anadolu sınırlarımızda olası mümkün bir savaş ve sınırlarımızda değişiklik.
b) Anayasa Değişikliği, Arap Baharında ve Acem diyarında yaşananların Ülke Politikasına etkileri.
c) İkitidar Partisinin devrilmesi ve Yeni bir Politikacının Ülke Yönetimini ele alması.
d) Jeolojik olaylarda artış. Deprem, sel, maden ocaklarında ve yer altı kaynaklarında kayıplar vs…gibi

Transit Satürn EKİM 2012’den bu yana Türkiye Mundane haritasın da Lagnadan itibaren 5. evde transit etmeye başladı. Bu transit de son 2 yıldır yaşadığımız OLAYLAR açısından son derece önemliydi. Satürn’ün sideral zodyak’a göre (Hint Sistemi) Terazi burcuna gireceği Ekim 2012 ‘den itibaren 2.5 sene Türkiye Haritasında Güneş, Satürn, Merkür ve Venüs, T. Satürn tarafından büyük bir değişime uğrattı. Bu transit Türkiye Cumhuriyet tarihinin aynı zamanda bir Satürn dönüşüdür. Bu nedenle dikkatle incelenmelidir ki sonrasında hiç bir şey Türkiye’de eskisi gibi olmayacaktır. Satürn’ün 5.ev seyri Spor Camiasında karışıklıklara sebebiyet verirken, Sanat Camiasını da yaprak dökümü misali acılara boğdurdu. Çözülemeyen faili meçhul yüzlerce olay, binlerce cinayet! Kadına ve Kadınları ilgilendiren Anayasa maddelerine yeni uyarlamalar…..vs.

Türkiye Cumhuriyet’i Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan doğum haritasında Transit Satürn Ekim 2012”den itibaren sadesati başlattı. Bu etki ne kadar güçlü horoskopa sahip olursanız olun herkesin kolay kolay baş edebileceği bir şey değildir. Rasi Haritasında N.Ayı Akrep Burcundadır T.Satürn 2015-2017 yılları arasında Akrep üzerinde seyir edecek ve en zorlu zamanı tetikleyecektir zira Ay Akrep Burcunda en düşük çalıştığı noktadadır. İnsanın aklına “Bu dünya Sultan Süleyman’a kalmadı” sözünü getirir.

Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez General statüsündeki insanlar tutuklandı, son iki yıldır nereye baksanız bir kargaşa, huzursuzluk aldı başını gidiyor. Hükümetin eğitimle ilgili skandalları göze çarpıyor. Türkiye’de Kürt sorununun iyice kızışması insanları kutuplaştırıyor. Hakları gasp edilen lise öğrencileri seslerini çıkardıklarında ülke haritamızdaki 6. ev yöneticisi Mars (kolluk kuvvetleri) tepelerine biniyor. Bunlar yetmezmiş gibi son iki yıldır Resmi Bayramlarımıza el kondu. Kendi çocukluk dönemimde özenle kutladığımız, siyah önlüklerimizin üzerine taktığımız beyaz yakalarımız ve rugan papuçlarımızla katıldığımız her 10 Kasım, 23 Nisan, 19 Mayıs kutlamalarından eser kalmadı. Tüm bunlar netlik kazanmadan Mısır’da yaşanan olaylar bir anda Ülke gündemini değiştirmeye yetti ve biz kendi Ülkemizde Demokratik sonuçlar üretemezken, başka bir Ülkeye ahkâm keser hale geldik. Bunlar yetmezmiş gibi kendi oy potansiyelleri için Suriye’den getirilen peşmergelere verilen Türk Nüfus Kağıtları! Nüfus kağıtlarından T.C yazısının kaldırılması. Son dönem Gezi Parkı olaylarından sonra gündemi oyalayan Olimpiyat görseli hemen peşinden gelen Apo’nun mevzuatı, İkitdarın mevzuattaki etnik ayrım algısını oluşturan hükümleri temizleme sözünün ardından konuyla ilgili çalışmaların hız kazanması, Hükümetin atacağı en önemli adımlardan biri de öğrenci andının kaldırılması. Soma’da yaşadığımız büyük acı, maden ocağında ki göçük. Derken şimdilerde T.Satürn aneratik derece de Akrep geçişi gerçekleşmeden etkilerini bu sefer da Güney Doğu Anadolu topraklarımızda hissettirmeye başladı. Bunlar bu süreçte hatırladıklarımız, hatırlayamadıklarımız da var hepsi tarihe kayıt edildi bu devri kimse unutmayacak, unutturmayacak…En can alışı hataları evren size yaptırıyor bunun sebebini İlim İnsanları biliyor yukarıda belirttim Sadesati süreci böyledir kaybedeceğiniz sadece İktidar koltuğu olmayacak T.Satürn 2015-2017 yıllarında Akrep seyrine başladığında sağlığınız ciddi anlamda zarar görecek belki o günlerde vicdan muhakemesi yapar ve bu Ülke Halkından af dilersiniz. İnanın şans sizden yana olmayacak!

BU SEFER SÖZLERİM MECLİSTEN İÇERİYE!

24 EKİM 2014 tarihinde Terazi Burcunda Chitra Nakhastrada, Mars yönetiminde bir Güneş Tutulması yaşanacaktır. Ülke Natalına göre Lagna İkizler itibariyle 5.evde gerçekleşecek olan bu Tutulma anına bir çok Gezegenin Natal Haritada ki kavuşum halleri eşlik etmiyor. Tutulma anında etkilenecek natal gezegenler Satürn ve Merkür. Güneş ve Ayın tam karşıtlık hali olarak kabul edilen Tutulma 5.ev konularında hareketlenmeler yaşatacaktır. 5. Ev; Çocukları, doğum oranlarını, genç nüfus, genel zevkleri, eğlence yerlerini, tiyatro ve sinemaları, sanata verilen değerleri ve sanatçıları,ünlüleri, sosyeteyi, kumarhaneleri, şans oyunlarını, spekülasyonlarını ve 2. Ev bağlantılı olarak para piyasalarını getirilerini ve sonuçları ile ani hareketleri, halk kahramanlarını (ülke adına başarı kazananlar gibi) ve yabancı Devlet elçilerini simgeler. Tutulma yakınlarında çok sevilen bir Sanatçının kaybı söz konusu olacak.

Tutulma etkilerini 1 Ay evvelinden hissettirir. Tutulma anında T.Mars Yay Burcunda Ülke Natalına göre 7.evdedir. 7. Ev; Uluslar arası ilişkileri, askeri veya sivil savaşları, anlaşmaları, ultimatomları, hakemleri, kaçak suçluları, açık düşmanlıkları, rekabetleri ayrıca evlilik ve boşanma oranları, halkın bakış açısını, Dış ticaret ve iş ortaklıklarını, simgeler. T.Jüpiterin Yengeç seyri ise Ülke Natalında 2.evdedir ve 6.evde bulunan natal Jüpiter ile görünüm halindedir. Mundane Haritalarda Jüpiter; Din ve hukuku, din kurumlarını ve ibadet yerlerini, adalet sistemini, ulusal varlıkları, bankaları ve bankerleri temsil eder. Denizcilik ve uzun yolların da simgesidir. 6. Ev; Kamu sektöründe çalışan işçi ve çalışanları,sendikaları, çalışanlara hizmet eden toplu dernekleri, iş durumlarnıı,kamunun sağlığını, bulaşıcı hastalıkları,sağlık çalışanlarını, lokantaları, yiyecek ve içecek sektörlerini, askeri ve güvenlik anlamında tüm personelleri, orduyu , polisi, donanma ve savaş gemilerini, sahil güvenlik, evcil hayvanları ve küçükbaş hayvanları kapsar. T.Satürn Akrep seyri başladığında Temmuz ayına kadar bu konular dahilinde üzüntü verici gelişmeleri bizlere yansıtacaktır. Zira Satürn: Halkın yaşlı kesimini ve ulusal kayıpları temsil eder. Çiftçileri, madencileri, maden kaynaklarını, mineralleri yönetir. Ulusal üzüntü ve hayal kırıklıklarının işaretidir. Tutulmanın etkisi ile Maden ocaklarında yeniden üzüntü verici kayıplar yaşanabilir.

Mundane Horoskoplar da Güneş; Başbakanı, monarşiyi, aristokrasiyi, yargıçları, otoritede ki tüm kişiler ile itibarlı insanları, bakanları temsil eder. Bundan başka ulusal kahramanların ve şampiyonların temsilcisidir. Tutulma anında N.Güneş ve T.Güneş farklı Nakhastra üzerinde kavuşum halindedir. Chitra Nakhastra zorlu bir Nakhastra değildir. Mars etkileri barındırır. Güneş Tutulması Ülke Natalına göre ciddi kayıplar getirecektir. Satürn gibi bir gezegenin etkilenmesi üstelik AK olması sebebiyle. Tutulma anında Terazi Burcunda Retro seyir halinde olan Merkür ise Ticaret ve Ekonomiyi temsilen yaşanacak sıkıntının kriz boyutunu işaret etmektedir. Döviz kurlarında iniş, çıkış gösterecek parametreler dikkatlerimizi Para ve Borsa piyasalarına yöneltecektir. Tutulma anında gelinen nokta Ekonomik Krizin eşiğidir. Merkür aynı zamanda natal haritada 4.ev yöneticisidir ki 4.ev; 4. Ev; Aile mevhumlarını, vatansevrlik duygularımızı, halkın korkularını, muhalefet partisi görüşlerini, zirai ve tarım durumları, beslenme değerlerimizi, doğal felaketler sonucu zayiatlar, doğal kaynaklarımızda oluşacak istem dışı durumları, ülkelerin anıtsal ve tarihsel değerlerini ve binaları, gayri menkulleri, emlakları, barınak evlerini, madenleri, fabrikaların yerel durumlarını, çiftçileri, inşaatçıları, ülke topraklarını simgeler. Halkın dikkati bu yönlere olacak, üzüntü getirecek kayıplar yaşanacaktır.

Ülke haritasında yaşanan Vimshottari Dasa Venüs – Satürn-Güneş olarak olumsuz bir süreçtir. Güneş; Otorite konumunda ki Devlet büyüklerini, Başbakanı, Cumhurbaşkanını, Bakanları temsil eder. Onların vereceği karar tüm Ülkeyi derin üzüntüye boğabilir. Jüpiter Türkiye haritasında zararlı 6.evde ve Navamsa haritasında zararlı 6. evde Yengeç burcunda yücelmiştir. Ekonomistler Türkiye’nin mevcut cari açığının rekor düzeyde olduğunu açık açık belirtmektedirler ve bu cari açık elbet bir yerden patlak verecektir. 6. evin borçlarla alakalı olduğunu tekrar hatırlatayım.

2010 yılındaki Tutulmaların etkisi ile Acem diyarında tam bahar yaşanıyor, özgürlük nidaları yükseliyor. Arapların topraklarında. Sayın Devlet Büyüklerimiz referandum öncesi PKK Örgütüne verdiği tavizleri uygulamadığınız takdirde Dış Devletlerden destek görecekler bu Gökyüzü enerjileri ile çünkü tutulma anında Natal Mars ile retro Merkür ve Başak burcunda seyir eden dış güçleri, yabancı devletleri ve silahlı desteğin göstergesi Rahu temas halindeler. Ülke ile Millet içinde ki bölünme hareketinin Güney Doğu’da kalmayıp Batı’ya sıçrama olasılığı aynı zamanda Mars (Çevik kuvvet-Askeri güç) ile AY (Halkın tamamı) karşı karşıya getirebilir. 2012-2017 yılları arasında Türkiye’de hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu millet bu iktidar sayesinde bunu da gördü. Adım adım şeriata gidiyoruz, görmüyor musunuz? SÖZÜM Meclisten içeri… Kravatlı Beyler-Bayanlar; Türkiye sınırları Kurtuluş Savaşı sonrası elimizde kalan vatan toprağını parçalara bölmekse bu oyunu bozmalısınız. İktidar ve Muhalefet birbirini yememeli gidilen nokta vahim derecede düşündürücüdür.Belki toprak olarak bölünmedik ama ben beni bildim bilelim bir Doğu, bir Batı düşünce, felsefe, etnik olarak hep ayrı. Ülke üzerinde uzun yıllardır oyunlar oynandığı ortada. Emperyalist güçlerin gözü o topraklarda ama orada yaşayan insanda değil toprakların altında ki değerlerde. Dicle ve Fırat su kaynaklarında. Şimdi 7’den 70’e herkesin Milliyetçi olması gerekli. Mezhep ayrımları bizleri provakotör eylemlere sürüklüyor. İnsan merak ediyor. Işid nasıl oldu da Amerikalı CIA ve Mossad gibi örgütlerin gözünden kaçtı? Işid’in elinde ki silahların kaynağı acaba Saddam’a kadar dayanıyor mu? Orta Doğu için analiz edebileceğim bir harita yok ki elimde. Kaldı ki bu iş yine Din çerçevesinde Hristiyanlar mı yoksa Müslümanlar mı daha güçlü sorusunun cevabına kadar uzanabilir. Bana göre yeryüzünün en büyük gücü İngilizler…! Asıl onların Mundane yerleşimlerini incelemek lazım. Bu arada Işid’di Kobani’ydi derken Ülkem de Çocuk Felci söylentileri başladı. Yine bir Güneş Tutulması arefesi ve yine Gezi Parkı olaylarına benzer olaylar.

Türk Milleti olarak dileğim odur ki yıllarca insafına, korumasına, himayesine sığınarak ayakta kalan devşirmelerin oyunu er geç bozulacak, Aziz Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır. Kimilerinin zoruna gitse de ezilmişlik duygularını bastırmak zorunda kalacaklar ve Türk Milletine tabi olmaktan başka şanslarının olmadığını göreceklerdir. Ne Mutlu Türküm Diyene! Bunu her zaman olduğundan daha güçlü bir şekilde haykıracağız, bu millet er geç uyanacak, uyanmak zorundadır. Allah Milletimizi münafıkların şerrinden korusun. İnanın bana bir olma zamanı bu enerjiler bir alt ederse Devlet yöneticilerini durum çok vahim….! Bu iş en sonunda ‘’ve kurtul’’ felsefesine dayanır……..

Bu makalemde sizlere sadece 24 EKİM 2014 Güneş Tutulmasının yaratabileceği etkileri yorumladım. 29 EKİM 2014 Tarihinde Ülke kuruluşu üzerinde yeni Solar Döngü başlayacaktır. Sizlere onu Yorumlarım Rivayet yada Hakikat başlığı altında yazdığım 2013 makalesinin devamı olarak yazacağım. Aylık Tajaka analizlerimize de devam. Sosyal medyada bana ulaşmak için aşağıda ki linkleri tıklayabilirsiniz.

Beni Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

Beni Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Saygılar

A.TOK